Postaw na opony, które wybrali mistrzowie z Bayern München!

Zacznij sezon od mistrzowskiej zmiany razem z Goodyear i zespołem Bayern München! Tego sezonu wybierz nowoczesne, letnie ogumienie marki Goodyear - partnera klubu piłkarskiego Bayernu Monachium.

Zawodnicy Bayernu Monachium doskonale zdają sobie sprawę, że przygotowanie do sezonu jest niezwykle ważne. Nie inaczej jest w przypadku ich samochodów - przygotowania do sezonu letniego.

Korzystaj z najnowszych osiągnięć w dziedzinie prowadzenia, komfortu i bezpieczeństwa wybierając oponę Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 - dokładnie taką, jaką wybrali już Robert Lewandowski, Mats Hummels, Arjen Robben i pozostali piłkarze tego bawarskiego klubu.

Opona ta jest flagowym modelem firmy Goodyear w segmencie opon o ultra wysokich osiągach (UHP). Bardzo dobra przyczepność opon oraz krótka droga hamowania zarówno na suchych jak i mokrych nawierzchniach została osiągnięta dzięki zastosowaniu lepkiej żywicy oraz wzmocnionej konstrukcji o małej masie. Połączenie to pozwala na precyzyjne pokonywanie zakrętów w pewny sposób.

Konstruktorom opony zależało również na wysokiej trwałości - co ma bezpośredni wpływ na wydłużoną żywotność bieżnika i zadowolenie kierowcy.

Zapytaj o te i inne modele opon Goodyear!

Źródło informacji: Goodyear.